Замовлення

Замовлення

Торти на замовлення

Дитячі

Кошечка

Напередодні чудового свята Ви хочете організувати дитині незабутній ранок дня народження, свято в школі або садочку, але ще не визначилися як? З кондитерською «Карамелька PARFE» будь-який визначний день запам’ятається надовго Вам і вашій дитині.

Весільні

торт ажурный

Це кульмінація святкового торжества і ця кульмінація повинна бути яскравою і такою, що запам’ятовується. Ваш весільний торт буде обов’язково неймовірно красивим і смачним.

Святкові

Сердце

Оберіть у нас святковий торт на замовлення і зробіть своє свято незабутнім, радісним і солодким!

Наш торт — символ вашого свята. Якщо ви хочете порадувати себе, своїх близьких, друзів і колег унікальним «кулінарним шедевром», створеним з урахуванням всіх Ваших побажань за оригінальним рецептом, ми виготовимо персональний торт на замовлення для Вас.

Виготовлення тортів на замовлення на нашому підприємстві проводиться в індивідуальному порядку, ескізи тортів обов’язково узгоджуються з замовником, декор виготовляється вручну висококласними кондитерами – декораторами, терміни і якість виконання замовлень суворо контролюються і бездоганно дотримуються. Замовлення приймаються не менше, ніж за 5 діб.

Начинки: